28.03.2023

Gree знову виграла нагороду AHRI

Нещодавно Інститут кондиціонування повітря, опалення та охолодження (AHRI) оприлюднив список «Нагорода за продуктивність». Gree знову виграла нагороду AHRI за свій 100% успіх у програмі сертифікації ефективності AHRI за трирічний період з 2020 по 2022 роки.

Північноамериканська асоціація з глобальними інтересами та послугами, AHRI обслуговує понад 300 виробників HVACR та водонагрівального обладнання, працюючи в США, Канаді, Китаї, Дубаї, Індії та Мексиці.

Члени AHRI виробляють якісне, ефективне та інноваційне обладнання та компоненти HVACR для продажу по всьому світу. На ці продукти припадає понад 90 відсотків житлового та комерційного обладнання, що виробляється та продається в Північній Америці.

Продукти, позначені знаком AHRI Certified®, довели свою точність та стабільність. Завдяки більш ніж 100-річному досвіду досліджень та розробок міжнародні регулюючі органи та споживачі значною мірою покладаються на провідну в галузі програму сертифікації AHRI для точної та неупередженої оцінки обладнання. Великий список стандартів і посібників з безкоштовного обладнання, складений асоціацією, є основою програми сертифікації та приймається чи узгоджується у всьому світі.

AHRI виступає від імені своїх членів на всіх рівнях уряду Сполучених Штатів та стежить за тим, щоб інтереси членів враховувалися в остаточних законопроєктах.

Аналітичні ресурси включають додатки, призначені для надання членам AHRI та більш ніж 500 учасникам сертифікаційних програм даних про продуктивність продуктів, галузевих дослідженнях та постачаннях.

Завдяки програмам сертифікації, стандартам, захисту інтересів, аналітичним програмам та багато іншому, AHRI робить життя кращим.