10.06.2016

Світова конференція, присвячена інноваційним промисловим розробкам

8 червня 2016 року пані Дун Мінчжу, яка очолює корпорацію GREE Electric Appliances, була запрошена на щорічну міжнародну конференцію «Global Industry Innovation Conference 2016» (місце проведення – Сеул, Південна Корея), де виголосила промову про інноваційні розробки, впроваджені китайськими виробниками.

Конференція, що проводилася під гаслом «Створення та оновлення», традиційно присвячувалася розвитку інновацій в Кореї і організовувалася Корейської Асоціацією Стандартизації. Учасники події могли ділитися ідеями, тенденціями розвитку та досвідом успішного впровадження інноваційних рішень. Окремим пунктом програми конференції передбачалася оцінка компаній і проектів, які зробили найбільш вагомий внесок в реновацію своєї продукції за минулий рік.

Честь представляти Китайську Асоціацію Якості випала видатному представникові китайського бізнесу пані Дун Мінчжу, президенту корпорації GREE. В її доповіді, розділеній на дві частини, увага приділялася історії розвитку інновацій на промислових підприємствах Китаю та шляхи інновацій всередині GREE.

Президентом корпорації було відзначено, що успішний бізнес GREE грунтується на трьох незалежних один від одного складових: інновації в роботі з персоналом, інноваціях в розробках технологій і інновації в менеджменті. Постійний розвиток, завзятість у вдосконаленні техніки і технологій, а також випуск продукції виключно преміальної якості – ключові особливості та секрет успіху GREE. При цьому прогрес корпорації базується на принципі диверсифікації, що в результаті призводить до технологічного розширення без шкоди якості.

Щоб доповнити конференцію, її організаторами було проведено ряд семінарів, присвячених нововведенням в області підвищення якості. 8 червня 2016 року у одному з семінарів, учасниками якого стали зарубіжні компанії, GREE представла анонс теорії в інноваційній сфері – «D-CTFP Управління Інноваціями», автором якої є Дун Мінчжу.