01.11.2018

У GREE відбувся міжнародний технічний семінар

З 23 по 26 жовтня в Чжухаї відбувся технічний семінар для іноземних партнерів. У штаб-квартиру GREE приїхали понад 60 чоловік з США, Італії, Малайзії, Індії та Куби.

Навчання було зосереджено на впровадженні основних експортних продуктів і присвячено встановленню обладнання, налагодження та обслуговування. Теоретична частина включала 26 тем, таких як мультизональні системи GMV5, напівпромислові системи U-Match, гвинтовий чиллер водяного і повітряного охолодження і багато іншого. В ході семінару учасники розглянули основні характеристики продуктів, отримали ряд технічних рішень по монтажу і пуско-налагодження, а також отримали цінні рекомендації по сервісному обслуговуванню.

Крім того, всіх учасників чекала велика практична частина з демонтажу обладнання та моделювання управління. Особливу увагу спікери приділили темі своєчасного виявлення та вирішення проблем. Для цього було організовано відвідування виставкового залу і автоматизованої виробничої лінії, щоб всі гості могли добре ознайомитися з передовими продуктами і технологіями компанії, ще більше зміцнивши довіру до міжнародного бренду GREE.

За збігом обставин, час проведення технічного семінару співпало з часом візиту в компанію GREE китайського президента Сі Цзіньпіна. Як представник реального стану економіки країни, GREE завжди підтримує дух підприємництва і самостійних інновацій, сміливо просуваючись вперед на шляху до національного виробництва.

Щорічний міжнародний технічний семінар 2018 успішно завершився. Всі учасники отримали сертифікати за видатні досягнення.