06.02.2017

U-POEM в сріблястому кольорі - новинка 2017 від GREE

U-Poem - одна з найстаріших моделей GREE, що зберегла актуальність і по сьогоднішній день. У 2017 році виповнюється 5 років з тих пір, як вона вперше з'явилася на ринку. На початку 2010-х рр. GREE буквально перевернула ринок революційною концепцією U-Design, вперше створивши кондиціонери в унікальному ультратонкому корпусі, в профіль нагадує букву U. Нова концепція швидко стала популярною, завоювала нагороду Climate Control Awards в Дубаї і привела до появи не менше десятка наслідувань серед продукції заводів-конкурентів другого ешелону.

Незабаром після цього, в 2012 році, на честь наступаючого Року Дракона компанія представила нову U-панель в яскраво-червоному кольорі, що нагадує полум'я, з плавними хвилястими лініями, що символізують політ дракона. Так на ринку з'явився новий кондиціонер преміум-класу - U-Poem Dragon.

За п'ять років внутрішня начинка кондиціонера U-Poem зазнала чимало змін, що не дивно в такій високотехнологічній галузі, як виробництво кондиціонерів. Сучасний U-Poem працює на обігрів при температурі від -15°С, оснащений іонізатором для кращого оздоровлення повітря в приміщенні. Він володіє високою енергоефективністю і обладнаний інверторним компресором, розробленим GREE в відповідно до кращих світових технологіями.

Новинка 2017 року - U-Poem в сріблястому кольорі. Сріблясті кондиціонери GREE традиційно користуються любов'ю покупців: це і Cozy silver, і Beauty silver, і знаменитий U-Crown, що поєднує в собі всі кращі розробки GREE, і колонний i-Crown.

Від червоного U-Poem Dragon нова срібляста модель успадкувала хвилястий принт на фронтальній панелі, візуально робить внутрішній блок легше і легше. Сріблястий колір надає новому кондиціонеру більш нейтральний, і разом з тим вишуканий вигляд, що дозволяє йому легко вписатися в найрізноманітніші інтер'єрні рішення.