02.06.2023

Зростання продажів теплових насосів у Швеції на 20%

За даними Шведської Асоціації Виробників і Постачальників Систем Охолодження і Теплових Насосів Kyl & Värmepumpföreningen, продажі теплових насосів у Швеції протягом першого кварталу 2023 року зросли на 20%. Продажі теплових насосів типу повітря-вода підвищилися на 40%, а продажі геотермальних систем зросли на 28%.

На думку фахівців, основним драйвером вражаючих показників продажів теплових насосів стали високі ціни на енергоносії та відхід від викопного палива. Генеральний директор Асоціації Kyl & Värmepumpföreningen, Anders Mårtensson, коментує: “Ця тенденція зберігається, і попит на технологічні рішення, що можуть зменшити споживання енергії, надзвичайно високий”. Anders Mårtensson додає: “Ми також бачимо, що наші виробники активно готуються та інвестують як в інновації, так і в розширення своїх виробничих потужностей”.

“Для задоволення зростаючого попиту, галузь має залучати більш кваліфікованих технічних фахівців з теплових насосів та холодильного обладнання. Наявність спеціалістів високого професійного рівня стане ключовим питанням протягом багатьох років, не в останню чергу коли значна частина об’єктів нерухомості у Швеції потребуватимуть енергетичної модернізації з метою відповідності майбутнім вимогам законодавства Європейської Унії”, додає Mårtensson.