05.06.2023

Реорганізація виставки Mostra Convegno

Одне з провідних глобальних кліматичних шоу Mostra Convegno Expocomfort MCE, що відбудеться в Мілані, у виставковому центрі Fiera Milano з 12 по 15 березня 2024 року, планує об’єднати сектори кондиціонування повітря, опалення та теплових насосів у вісім залів під назвою Внутрішній клімат.

Секція технологій автоматизації будівель і вимірювання Інтелект буде інтегрована в центр заходу в залі 5. Секція ‘Клімат в приміщенні’ буде розташована в залах 1/3, 5/7, 9/11 і 14/18. Кліматичні компоненти будуть розміщені в залах 2/4, поруч із сантехнікою, світом ванних кімнат, очищенням води, обладнанням та інструментами в залах 6/10.

Реорганізація виставки стала результатом обговорень і плідної співпраці з експонентами та відвідувачами. “Першою значною інновацією є відхід від звичайного поділу Опалення-Охолодження в напрямку концепції За Межами Комфорту, що концентрується на внутрішньому кліматі та інтеграції різноманітних технологій”, зазначив Massimiliano Pierini, керуючий директор організатору RX Italy.

“Ринок готовий повернутися у заплановану дату до провідної галузевої події з метою презентації всіх найкращих інноваційних технологій у сфері внутрішнього мікроклімату та енергоефективності”, додав Pierini. “Наразі ми працюємо над створенням збалансованого заходу з критичними точками інтересу в кожному залі відповідно до нових вимог, які висуває ринок, що розвивається. Впровадивши це, ми можемо краще впоратися зі збільшенням експонентів, ефективніше керувати нашим простором і покращити досвід для відвідувачів”.