12.03.2024

Розроблена універсальна спліт-система Gree Flexx Ultra Heat

Компанія Gree Electric Appliances розробила універсальну спліт-систему Flexx Ultra Heat. Енергоефективність до 17SEER2 та 9HSPF2 робить її придатною для житлових приміщень. Універсальний конденсаторний блок, сертифікований ETL, AHRI, ENERGYSTAR та NEEP, використовує холодоагент R32, двоступінчастий компресор EVI, інвертор постійного струму 24 В та інші технології. Спліт-система має такі характеристики, як низькотемпературне нагрівання, широкий робочий діапазон, енергозбереження, низький рівень викидів вуглекислого газу та висока інженерна адаптованість.

Тим часом, вона може працювати при температурі –30°C та забезпечує 100% теплопродуктивність навіть за температури –15°C, що задовольняє вимогам експлуатації в умовах екстремально низьких температур, надаючи користувачам більш комфортні та енергозберігаючі умови.

Конденсаторний блок має функцію DualFuel. Індивідуальні проектні та інженерні оцінки допомагають пристрою підтримувати сумісність із новими або існуючими сертифікованими сторонніми блоками. Завдяки універсальному управлінню 24 В він сумісний з більшістю стандартними термостатами на 24 В, представлених на ринку.