11.12.2018

Обладнання GREE знову отримало авторитетну сертифікацію США

Компанія GREE отримала єдиний зареєстрований в світі сертифікат UL, який був присуджений за розробку фотоелектричного блоку VRF, що використовує неізольовану мережу, яка взаємодіє з інверторним компресором кондиціонера.

UL (Underwriter Laboratories Inc.) є абревіатурою найавторитетнішої організації в Сполучених Штатах, що забезпечує перевірку безпеки і сертифікацію в області технологій. Сертифікація UL є необов'язковою в США. Завдяки своїм суворим вимогам до безпеки і надійності продукту, це, безумовно, переконливе підтвердження якості продукції, яке високо цінується американськими дистриб'юторами і споживачами.

Акредитованим UL-продуктом є фотоелектрична инверторная мультизональна система GREE GMV. Це свого роду кондиціонер, який може генерувати електроенергію. Забезпечуючи комфорт, система може ефективно зберігати енергію, об'єднувати вироблення електроенергії з її споживанням і ідеально адаптуватися до структури будівлі. Фотоелектрична система GREE GMV використовує технологію отримання сонячної енергії з коефіцієнтом прямої дії до 98%, що підвищує ефективність, щонайменше, на 6% в порівнянні зі звичайною фотоелектричної системою кондиціонування.

Компанія GREE пройшла сертифікацію UL вже в третій раз, системи GREE на сонячній енергії - у другій. У лютому 2017 року фотоелектрична мультизональна система GREE отримала перший в світі сертифікат UL за інноваційний гібридний джерело живлення з прямим приводом і концепцію захисту навколишнього середовища, виражену в низькому споживанні вуглеводів. Безумовно, ще один сертифікат UL дасть потужний поштовх розвитку бренду в Північній Америці, а маркування «Made in China» заслужить довіру світової громадськості.