24.10.2023

Новий продукт Gree для заморожування та охолодження

Наприкінці вересня в Індонезії Gree провела конференцію із запуску нової продукції «Охолодження та HVAC Індонезія», найбільшу виставку систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.

Було представлено 2 види морозильної та холодильної продукції з використанням передових технологій: інтегрована інтелектуальна холодильна установка з розморожуванням гарячим газом та інтегрована повністю інверторна холодильна установка.

Ці два пристрої можуть широко застосовуватися в таких областях, як зберігання фруктів та овочів, оптових ринках, роздрібних мережах та медицині. У комплексній конструкції холодильного агрегату Gree реалізовано ідеальне поєднання блоку охолодження та блоку конденсації, а також вирішено різні проблеми, спричинені незбалансованістю холодильної системи. Крім того, простий монтаж і не потребує багато часу.

Діапазон охолодження інтегрованої інтелектуальної холодильної установки з розморожуванням гарячим газом становить 3-12 к.с. Діапазон регулювання температури у холодильній камері становить -5℃~20℃.

Як приклад візьмемо проєкт 5к.с. в Гуанчжоу, провінція Гуандун, Китай. У ньому використовується технологія розморожування гарячим газом Gree, а чи не традиційна технологія електротермічного розморожування. Ефективність розморожування збільшилася у 5-8 разів, а час розморожування скоротився на 82,8%, що забезпечує економію енергії на 50%. Крім того, інтегрована інтелектуальна холодильна установка з розморожуванням гарячим газом отримала 12 китайських патентів на винаходи та срібну медаль на Нюрнберзькому ярмарку винахідників iENA 2022. Продукція Gree для заморожування та охолодження охоплює процес «повного холодового ланцюга», включаючи зберігання в морозильній камері, транспортування в холодильному ланцюгу, роздрібний термінал тощо.

Будучи експертом у галузі заморозки та охолодження, Gree надає клієнтам професійне рішення повного холодового ланцюга. Компанія Gree дотримується концепції розвитку захисту навколишнього середовища та прагне забезпечити комфортне та здорове життя для користувачів у всьому світі.