14.05.2017

Мультизональні системи GREE з використанням сонячної енергії отримали перший сертифікат UL

У лютому 2017 року року в Сан-Хуані, Пуерто-Ріко, відбулася урочиста церемонія запуску мультізональних систем GREE, що використовують сонячну енергію, і вручення першого сертифіката UL, виданого мультизональні системи на сонячній енергії. Церемонія відвідали понад 100 представник Андеррайтер Laboratories (UL), головний офіс GREE, американський дистриб'ютор бренду GREE, кінцеві замовники, проектний і монтажні організації.

Сертифікат UL, який видається незалежною компанією по стандартизації і сертифікації в галузі техніки безпеки Андеррайтер Laboratories Inc., має в США дуже високий авторитет. Оскільки в США дуже розвинена система страхування, кінцева мета випробувань UL - мінімізація ризику страховиків, пов'язаного з експлуатацією сертифікується обладнання. Сама компанія UL займається сертифікацією вже більше 100 років, а чисельність її співробітників складає близько 10 000 чоловік.

Мультизональні системи GREE, яким була присвячена церемонія, повністю відповідають місії «За чисте небо і більше зелену землю», якої дотримується компанія GREE. Обладнані сонячними панелями і використовують інноваційний режим змішаного споживання енергії за потребою, ці мультизональні системи є прекрасним втіленням концепції енергозбереження та захисту навколишнього середовища. І не дивно, що саме вони отримали перший в світі сертифікат UL на мультизональні системи з сонячними панелями.

У Пуерто-Ріко в основному енергію отримують з вугілля, що, по-перше, дорого, а по-друге, супроводжується викидом в атмосферу шкідливих домішок. Системи GMV з сонячними панелями в порівнянні з цим рішенням здатні заощадити до 90% енергії і при цьому не завдасть шкоди навколишньому середовища. Подібні системи вже встановлені в багатьох магазинах, на паливних заправках, в школах і готелях по всій території Північної Америки.

Мультизональні системи GREE вийшли на американський ринок кліматичної техніки більше двох років тому і з тих пір демонструють швидкий темп розвитку. Нещодавно у Флашингу, Нью-Йорк відбулося відкриття тренінг-центру GMV. Зайнявши площа в 930 кв. м., новий тренінг-центр став найбільший центр, присвячені професійний кліматичне обладнання GREE, в Північній Америці.