05.10.2015

Корпорацією GREE розпочато експортні поставки компресорів

Експортувати компресори корпорація GREE почала з 2014 року, протягом якого було експортовано 10 тисяч примірників. Спочатку експорт компресорів GREE планувався лише для Таїланду, Тайваню і Бразилії, але вже в наступному, 2015 році нове напрямок бізнесу продовжило свій активний розвиток: географія експортних поставок розширилася до 11 країн, а річні обсяги експорту компресорного устаткування перевищили 15 тисяч примірників!

Слід зазначити: незважаючи на те, що компресори GREE спочатку експортувалися з метою комплектації кондиціонерів, сфера їх призначення була розширена новими сферами застосування.

Нагадуємо, що з 2004 року корпорація GREE володіє найстарішим і найбільшим китайським заводом Zhuhai Landa Compressor Co, що займається розробкою і випуском компресорного устаткування (в 2006 році підприємство було викуплено GREE, а до цього корпорація володіла контрольним пакетом акцій). Технологічні лінії заводу складаються з 6 індустріальних майданчиків, які виробляють різноманітні типи компресорів, призначених для кондиціонерів. Нове життя у взаємини з GREE в історію заводу вдихнуло співпрацю з японським концерном Daikin, тривалий час поставляє інверторні компресори, призначені для спліт-систем GREE і Daikin. Співпраця з Daikin допомогло корпорації GREE розробити власні інверторні технології і налагодити виробництво і експорт інверторних компресорів під своєю торговою маркою.