19.10.2020

Gree знову виграла тендер на проєкт дата-центру Huawei

20 вересня Компанія Gree успішно виграла тендер на проєкт T4 Центру Обробки Даних Huawei Cloud Tuanbowa в місті Дунгуань в Китаї.

Переміг чиллер Gree з інверторними відцентровими компресорами на постійних магнітах серії CVT, який авторизовані експерти визнали «провідним у світі» і який Міністерство промисловості та інформатизації КНР у 2019 році обрало в якості передового високотехнологічного продукту для «зелених» центрів обробки даних.

Інший блок Gree, обраний в рамках цього проєкту, - відцентровий чиллер з автотрансформатором 10 кВ, двоступеневим стисненням і численними технологіями шумозаглушення.

До цього Компанія вже вигравала тендер на проєкти T2 і T3 того ж Центру Обробки Даних. Нині в Huawei Cloud Tuanbowa встановлено 72 комплекти високоефективних модульних інтегрованих охолоджувальних станцій, включаючи 30 чиллерів з водяним охолодженням. При цьому загальна холодопродуктивність відцентрових чиллерів досягає 125 МВт.

Завдяки чудовій продуктивності інверторні відцентрові чиллери на постійних магнітах користуються популярністю не тільки в Центрі Обробки Даних Huawei Cloud, але і в багатьох інших важливих проєктах, включаючи ЦОД хмарних обчислень Alibaba Jiangsu, аеропорт Пекін Дасін і ЦОД хмарних обчислень China Telecom в Гуанчжоу, які продемонстрували потужну силу бренду Gree і його продуктів.