03.04.2017

GREE завоювала титул «Компанія Року»

За підсумками 2016 року в офісі «Народної щоденної газети» в будівлі New Media Building в Пекіні відбулося нагородження в п'яти номінаціях в області соціальної відповідальності бізнесу: «Компанія року», «Персона року», «Кейс року», «Захід року по боротьбі з бідністю» і «Міжнародне співробітництво року». У номінації «Компанія року» беззастережно перемогла компанія GREE.

«Народна щоденна газета» - це офіційна газета Центрального комітету Комуністичної партії Китаю. Вона ж є в Китаї найвпливовішим друкованим виданням. Її тираж становить 2 млн. 800 тис. Примірників, а онлайн-версія виходить на безлічі іноземних мов, в тому числі і російською. Нагорода, видана «Народної щоденною газетою», є дуже престижною навіть на рівні країни.

Протягом 20 років в центрі уваги GREE завжди були екологічні та енергозберігаючі технології. За час свого розвитку компанія зберегла концепцію здоров'я і турботи про навколишнє середовище. У дослідних центрах GREE були винайдені і розроблені власні численні екологічні технології, які потім знайшли широке застосування у виробництві побутових і промислових систем кондиціонування, зробивши GREE світовим технологічним лідером в області створення нових кліматичних систем. Задані GREE тенденції поширилися і на виробництво інших китайських товарів.

Соціальна відповідальність GREE представлена ​​ключовими технологіями компанії. До цього числа входять технології, які досягли рівня світового лідерства, в тому числі технологія використання екологічного холодоагенту R290, інверторний компресор з частотою обертання 1 Гц, інверторний відцентровий чиллер з постійно-магнітним синхронним двигуном, інверторний відцентровий чиллер на магнітних підшипниках, технологія кондиціонування повітря з використанням сонячної енергії, чиллер з технологією зберігання льоду, трициліндровий двоступеневий компресор змінного струму і так далі. Що особливо важливо, всі продукти, в яких використовуються ці технології, чудово себе показали в питаннях збереження енергії і комфорту.

«Розвиток GREE направлений більше на зміну світу за допомогою технологій, ніж на отримання прибутку і частки на ринку», - заявила голова ради директорів компанії, мадам Дун Мінчжу. Завдяки такому баченню місії компанії GREE є безсумнівним лідером в області соціальної відповідальності.

Важливою в світлі захисту навколишнього середовища є «транспортна мрія» мадам Дун. Як відомо, в 2016 році GREE купила виробника електромобілів і літієвих батарей, компанію Yinlong. «Крім технологій виробництва батарей, я особливо зацікавлена ​​в захисті навколишнього середовища, яку Yinlong приніс світу», - заявила пані Дун на форумі China Manufacturing. - «У підприємства з високою соціальною відповідальністю і конкурентні переваги теж вище».