26.05.2016

Gree змушує світ завмерти: кондиціонер, поєднаний з картинами, і суперморозостійкі VRF-системи

На початку 2016 року на виставці, що проходить в Орландо (Флорида, США), «AHR Expo 2016», яка стала однією з найбільших в сфері демонстрації досягнень кліматичної індустрії, GREE здивувала світ своїми активами. Експозиція GREE базувалася на концепції «Створено в Китаї, Визнано світом». На стенді компанії були представлені ключові напрацювання GREE: гучна новинка вересня 2015 року – серія арт-кондиціонерів «Painting Era» і кліматичне обладнання, здатне обігрівати будинок при екстремально низьких температурах.

Кондиціонери Painting Era (назва серії перекладається, як «Епоха Живопису») – це ультратонкі настінні спліт-системи, фронтальну панель яких становить написана маслом реальна картина.

Подібна кліматична техніка – приклад гармонійного поєднання науки, техніки і естетики, що сприяє багаторазовому підвищенню фізичного і психологічного комфорту у власному будинку. Поєднання плоского корпусу з твором мистецтва стало сміливою арт-інновацією китайського концерну. Ці спліт-системи що дебютували восени минулого року, змушують говорити про себе постійно, попутно залучаючи безліч відвідувачів кліматичних виставок до експозицій GREE.

Другою новинкою, що представлена GREE на американській виставці, стали мультизональні системи, здатні працювати в 30-градусні морози. При морозах на рівні -20 °С їх теплопродуктивність дорівнює номінальному стандарту, а при морозах -30 ° С – 80% від номіналу! У даних системах реалізовано відразу кілька ключових технологій GREE: розумний енергозберігаючий температурний і вологісний контроль і двоступеневий інверторний компресор, за рахунок чого досягається практично 30% заощадження електроенергії без втрати продуктивності! Експерти вже пророкують VRF-систем серії «GMV5 Ultra Heating» лідерство в продажах GREE.

Серед іншого обладнання, виставленого GREE, можна було побачити системи кондиціонування, створені з використанням сучасних технологій: VRF-системи на сонячних панелях, руфтопи інверторного типу, нові теплові насоси серії «U-Match», спліт-системи «Shark», обладнання для осушення повітря і інші високоефективні кондиціонери GREE як стаціонарного, так і мобільного типу.