24.07.2018

GREE посіла перше місце на світовому ринку побутових кондиціонерів

uh.jpgВсесвітньо відома японська економічна газета Nikkei на днях випустила «Огляд частки ринку для великих світових товарів та послуг 2017». Опитування складалося з 71 категорії, серед яких китайські виробники зайняли 1-е місце в 9 категоріях. Бренд GREE, з часткою ринку 21,9%, очолив список кондиціонерів побутового призначення, обігнавши за результатами друге місце на 7%.

Потужна продуктивність

Баффало (США) знаходиться в надзвичайно холодної зоні. Традиційно там влітку використовується кондиціонер, а взимку - опалювальний котел, який споживає багато електроенергії. Тому завдяки потужним характеристикам стабільного нагріву при наднизьких температурах компанія GREE виграла тендер на поставку обладнання в один з фешенебельних готелів штату, Wyndham. Це мультизональні системи з трициліндровим двоступінчастим ротаційним компресором GREE серії Ultra Heat.

Дотримуючись принципів саморозвитку і освоєння нових технологій, GREE не тільки справляється з труднощами нагріву при низькій температурі, але і розробляє нове покоління зовнішніх блоків. Однією з останніх новинок є блок COOL, який може забезпечити оптимальні характеристики охолодження при високій температурі. Зовнішній блок безпосередньо впливає на продуктивність холодильного обладнання. Якщо температура повітря за вікном перевищила обмеження, результатом може бути нездатність кондиціонера до охолодження або його несправність. Проте, власна розробка нового покоління COOL, що забезпечує охолодження при +60°C, стала надійним вибором для споживачів в таких жарких регіонах, як Африка, Близький Схід та ін.

Комфорт і енергозбереження для кращого життя

У 2011 році GREE самостійно розробила інвертор «1 Гц» для кондиціонера. Ця технологія була удостоєна Національної премії в галузі науки і техніки в Китаї і отримала акредитацію в якості «Світового лідера». Коли швидкість роботи компресора досягає 1 Гц, що розсіюється потужність не перевищує 15 Вт (що відповідає споживаної потужності лампи), і споживання електроенергії значно зменшується. Цей інвертор став представником енергозберігаючих технологій в побутових кондиціонерах у всьому світі.

У тому ж 2011 році GREE початку дослідження і розробку екологічно чистого холодоагенту R290 (пропан). Виробнича лінія перших в світі кондиціонерів, працюючих на холодоагенті R290, пройшла перевірку експертів з Китаю і Німеччини. Щоб зробити кондиціонери більш енергозберігаючими і зручними, в 2017 році GREE запустила нову технологію розподілених повітряних потоків, виходячи з попиту споживачів. Ця технологія використовує більш науковий підхід, при якому значно зменшується внутрішня різниця температур, так як відбувається «нагрів знизу вгору», забезпечуючи більш комфортний відпочинок. Такий метод розподілу повітря дозволяє направляти тепло безпосередньо в зону дії, тим самим зменшуючи кількість накопиченого тепла у верхній частині приміщення і споживаючи меншу кількість електроенергії.

В даний час GREE налічує понад 80 000 співробітників, а кількість вчених НДДКР (науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи) перевищило 12 000 чоловік. У GREE є 1 державна ключова лабораторія, 1 національний центр промислового дизайну, 2 національних науково-дослідних центру, 12 інститутів, 72 науково-дослідних установи і 727 передових лабораторій. Крім того, компанія GREE володіє 24 провідними світовими технологіями і накопичила 36 949 патентів. На додаток до цього, GREE постійно бере участь в розробці всіх видів китайських і міжнародних стандартів в області кондиціонування.