07.07.2016

Gree стає офіційним партнером Олімпійських Ігор в Ріо

IMG_4904.jpg

До відкриття олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро залишається місяць. Нещодавно, здобувши кілька перемог по проектам кондиціонування приміщень, де будуть проводитися спортивні змагання, компанія Gree отримала статус «офіційного постачальника» обладнання для Олімпійських ігор.

Офіційний веб-сайт Олімпійських ігор в Ріо свідчить про те, що всього дві китайські незалежні торгові марки визнані офіційними партнерами ігор. Перша з них – торгова марка Gree – бренд побутової електроніки, друга – спортивна торгова марка – 361 °.

Карлос Нузман – голова організаційного комітету Олімпійських ігор в Ріо (зліва) і Се Донгба – помічник президента компанії Gree Electric (праворуч)

Відомо, що вимоги до кандидатів при відборі офіційних постачальників дуже високі. Щоб заслужити звання офіційного постачальника, необхідно, крім подання високоякісного обладнання і сервісу, пройти суворий відбір на предмет виробничого менеджменту, відповідати вимогам соціально-орієнтованого виробництва і підтвердити стабільні показники зростання компанії.

Для Gree це не перший контракт з організаторами подій світового масштабу. У 2008 році проект Gree був визнаний кращим і обраний для забезпечення клімату в «олімпійському журналістському селищі» в Пекіні (встановлені комерційні системи кондиціонування повітря). Компанія Gree отримала від Організаційного комітету Пекінських Олімпійських ігор титул «неперевершений постачальник обладнання для кондиціювання повітря». Пізніше проекти Gree перемогли в тендерах на поставку обладнання для інших спортивних подій, таких як – Чемпіонат світу з футболу в ПАР, Кубок Націй в Анголі, Азіатські ігри в Гуанчжоу, Універсіада в Шеньжень, Зимові Олімпійські ігри в Сочі, Світовий кубок ФІФА в Бразилії, світовий чемпіонат з хокею на льоду і ін.

Офіційний контракт між Gree і організаційним комітетом Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро

Gree була першою китайською компанією-виробником побутової техніки, яка інвестувала у виробництво в Бразилії. У 2001 році Gree розмістила виробничу базу в м. Манаус, таким чином, заклавши коріння для позитивного сприйняття торгової марки Gree і якості техніки жителями Бразилії. А бразильський ринок кліматичної техніки, як відомо, один з найбільш динамічно-зростаючих у світі. Компанія Gree має намір не тільки забезпечити Олімпійські ігри високоякісною продукцією і сервісом, але також виконати свої соціальні зобов'язання, не тільки передавши олімпійський дух всім світовим користувачам техніки Gree, а й давши можливість розділити радість свята під назвою Олімпійські ігри.

На сьогодні установка кондиционерного обладнання Gree в місцях церемонії відкриття і закриття Олімпійських ігор, села спортсменів і села журналістів була завершена. Компанія Gree (Бразилія) організувала спеціальну сервісну команду з достатньою кількістю технічних фахівців для максимальної якісної підтримки встановленого обладнання.


Кондиціонери Gree, встановлені в селищі атлетів на Олімпійських іграх в Ріо.