28.08.2017

GREE створює здорове життя

16 серпня в Чжухаї Китайська Асоціація холодильного обладнання організувала оціночну зустріч для науково-технічних досягнень, зроблених GREE за допомогою дослідження і застосування технології розподілених повітряних потоків в кондиціонерах, що працюють на обігрів. Хе Ялін, академік Китайської Академії Наук і ще 8 експертів кліматичної галузі одноголосно висловили думку, що дана технологія розроблена вперше в світі. Це вже 16-я акредитація «Світового лідерства», що присуджується компанії GREE.

Коли звичайний кондиціонер працює на обігрів, гаряче повітря піднімається вгору, і температура у верхній частині приміщення стає вище температури в нижній частині. Різниця може досягати близько 10 ° C, що істотно впливає на комфорт користувача і змушує використовувати даремно багато тепла.

Команда GREE успішно розробила технологію ефективного розподілу повітряних потоків в «горизонтальному нагріванні», значно знижуючи різницю вертикальних температур і зменшуючи енергоспоживання, що є великою перевагою для користувачів.

З технологією розподіленої подачі повітря кондиціонер може також досягти «водоспадного» режиму охолодження в літній час: верхнє отвір для повітря направляє потік повітря у верхню частину приміщення, потім холодне повітря буде осідати і розсіюватися природним чином. Завдяки цій системі приміщенням буде охолоджуватися здоровіше й ефективніше.

Це досягнення було застосовано для 39 державних патентів на винаходи і для 8 міжнародних патентів.