05.09.2022

GREE представила новітні технології на CRE-2022

China Refrigeration Expo – одна з найбільших та найавторитетніших професійних виставок у світовій індустрії HVAC, заснована в 1987 році.

33-та Міжнародна виставка холодильного обладнання, кондиціювання повітря, опалення та вентиляції, обробки, пакування та зберігання заморожених продуктів харчування відбулася з 1 по 3 серпня у китайському місті Чунцін.

Компанія Gree була представлена ​​на виставці трьома стендами: центральні кондиціонери, морозильне та холодильне обладнання та промислові товари. Крім цього, Gree презентувала безліч інноваційних продуктів, провела семінар та оголосила попередні підсумки 5-го конкурсу дизайну Golden Impeller.

В останні роки опалення підлоги тепловими насосами розвивається швидкими темпами, щорічне зростання в середньому становить понад 20%. Завдяки інноваціям та технічним проривам, Gree розробила нову технологію опалення підлоги, яку і представила на виставці. Ця технологія не лише значно знижує енергоспоживання, а й підвищує рівень комфорту.

Gree прагне скоротити викиди вуглецю, тому висунула концепцію нульового джерела вуглецю. На стенді морозильного та холодильного обладнання представлений новий продукт – фотоелектрична інверторна холодильна установка із розморожуванням гарячим фтором.

Застосовуючи передові технології в галузі, Gree вирішує проблеми тривалого часу розморожування, високого енергоспоживання та великих коливань температур для покращення роботи та підвищення ефективності охолодження.