25.05.2021

Eurovent приєднується до «Cool Coalition»

Коаліція по охолодженню «Cool Coalition» - це глобальна різнопрофільна мережа, яка об'єднує понад 100 учасників для сприяння обміну знаннями, діяльності по захисту громадських інтересів та спільні дії у напрямку швидкого глобального переходу до екологічного охолодження. Коаліція по охолодженню «Cool Coalition»,  очолювана ЮНЕП, являє собою  один з офіційних результатів та «Трансформаційних ініціатив», висунутих виконавчим комітетом Генерального секретаря на саміті ООН з питань клімату (Climate Action Summit) в Нью-Йорку.

Брюссель, 20 квітня 2021 р. Асоціація Eurovent стала членом Коаліції по охолодженню «Cool Coalition», глобальної ініціативи, очолюваної Програмою ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП). Ініціатива спрямована на сприяння доступу до ефективного охолодження клімату як для промислово розвинених країн, так і для країн, що розвиваються. Eurovent приєднується до мережі понад 100 партнерів, щоб допомогти досягти кращих стандартів та правил у всьому світі на підтримку цілей Коаліції по охолодженню.

Коаліція по охолодженню «Cool Coalition» об'єднує уряди, міста, міжнародні організації, бізнес, фінанси, наукові кола та групи громадянського суспільства, які беруть участь в обміні досвідом та знаннями, діяльністю по захисту громадських інтересів та спільними діями на шляху швидкого глобального переходу до ефективного  кліматичного охолодження. Члени Коаліції по охолодженню співпрацюють в галузі науки, політики, фінансів та технологій, щоб задовольнити зростаючі вимоги до охолодження в умовах посилення кліматичних викликів.

Пан Фелікс Ван Ейкен (Mr Felix Van Eyken), генеральний секретар Eurovent: «Попит на системи охолодження та замороження зростатиме в геометричній прогресії протягом найближчих десятиліть. Ми повинні забезпечити гідний і рівний доступ до цих систем, одночасно концентруючись на зменшенні викидів парникових газів в атмосферу. Як галузева асоціація, Eurovent вже давно бере участь у розробці кращих стандартів та правил на європейському рівні, рішуче підтримуючи заходи з енергоефективності та перехід на холодоагенти з низьким показником ПГП. Ми прагнемо підтримати глобальний підхід до екологічного охолодження, і ми сподіваємось на активну співпрацю з іншими членами Коаліції по охолодженню «Cool Coalition».

Пані Лілі Ріахі (Ms Lily Riahi), координатор Коаліції по охолодженню «Cool Coalition» в ЮНЕП: «Щоб спрямувати сектор охолодження на шлях нульових викидів, нам потрібні злагоджена робота всіх  зацікавлених структур. Коаліція по охолодженню рада вітати Eurovent серед своїх членів. Разом ми можемо трансформувати цей сектор і направити його на шлях зниження викидів вуглекислого газу відповідно до глобальних кліматичних цілей та цілей екологічного розвитку».

Охолоджувальне та холодильне обладнання підтримує важливу інфраструктуру в галузі охорони здоров'я, заморожування продуктів харчування, ІТ та будівництва. Це забезпечує виробництво, транспортування та зберігання фармацевтичних препаратів та продуктів харчування, оновлює та кондиціонує повітря у лікарнях та продуктових магазинах, а також забезпечує роботу центрів обробки даних та телекомунікаційної інфраструктури.