03.07.2017

Дун Мінчжу взяла участь в Китайсько-Ізраїльському саміті

27-28 червня відбувся III Китайсько-Ізраїльський інвестиційний саміт в Чжухаї (Китай). Це грандіозна зустріч між Китаєм та Ізраїлем була присвячена технологічним інноваціям. У саміті взяли участь мер міста Чжухай Лі Цзечжун, який також є заступником секретаря Чжухайского міського комітету Комуністичної партії Китаю, а також посол Ізраїлю в Китаї Цві Хейфец і президент GREE ELECTRIC APPLIANCES INC OF ZHUHAI Дун Мінчжу.

Під час саміту Дун Мінчжу виступила з доповіддю, тема якого стала основним мотивом зустрічі: «Інновації змінюють світ». На думку пані Дун, інновації є важливим фактором для довгого функціонування компанії. Саме це дозволяє GREE лідирувати в кліматичній галузі Китаю. Дун Мінчжу також показала аудиторії відео про автоматизованому виробництві GREE, заявивши: «Ми змінюємо виробництво в бік більшої автоматизації, і все обладнання, яке ми використовуємо для виробництва кондиціонерів, розробляється нами ... Ми створили безліч технологій завдяки інноваціям, наприклад, кондиціонер на сонячній енергії» . Її бачення розвитку GREE - заохочувати інновації не тільки для прибутку, але і для поліпшення умов життя. У цьому - сенс інновацій.

Китайсько-Ізраїльський інвестиційний саміт є важливою платформою для економічного і корпоративного співробітництва між Китаєм та Ізраїлем, а також найбільшим самітом по технологічним інноваціям між обома країнами. Посадові особи з муніципального уряду Чжухай заявили, що сподіваються на подальше розширення співробітництва та комунікацій між Чжухай і Ізраїлем, а Чжухай поступово буде впроваджувати інноваційну стратегію і політику відкритості, використовуючи можливості, запропоновані на цьому саміті.