18.06.2024

Chillventa майже розпродана

НІМЕЧЧИНА: За словами організаторів NürnbergMesse, цьогорічна провідна міжнародна кліматична виставка Chillventa в Нюрнберзі майже повністю заброньована.

На веб-сайті компанії перераховано 917 експонентів, що значно перевищує показник 844 компанії-учасники на останній виставці у 2022 році.

Захід, що відбудеться з 8 по 10 жовтня поточного року, обіцяє цілу низку нових можливостей, зокрема в демонстраційному залі 9, де Chillventa зосереджується на міжнародних стартап-компаніях. Поряд знаходиться павільйон молодих інноваторів, де перспективні німецькі компанії представлять свої інноваційні продукти.

Виставка знову включатиме програму з чотирьох торгових форумів, які охоплюватимуть такі теми, як системи охолодження, кондиціювання повітря, вентиляція та теплові насоси; застосування, навчання та законодавство, а також диджиталізація.

Триденне загальногалузеве шоу також включатиме спеціальні презентації, екскурсії та змагання, як наприклад чемпіонат Німеччини серед холодильних інженерів. Конгрес Chillventa, що проходитиме за день до початку виставки, пропонує додаткову платформу для поглибленого обговорення з доповідачами найвищого рівня в сфері науково-дослідницької роботи та промислової практики.