22.07.2019

Визит керівників Gree Electric Appliance Inc. в Україну

19-21 липня з офіційним візитом Україну відвідали President Assistant Gree Electric Appliance Inc. містер Xie Dong Bo і директор з продажу в Європі містер Jing SuiАn.

Офіційна частина зустрічі проходила в п'ятницю 19 липня в офісі компанії КиївКлимат (ексклюзивного представника ТМ Gree в Україні). Під час зустрічі пан Xie Dong Bo зазначив стрімке зростання продажів Gree в Україні та зробив акцент на пріоритетному просуванні ТМ Gree в усьому світі. Також містер Xie Dong Bo ознайомився з маркетинговими інструментами просування ТМ Gree на території України, дав високу оцінку рівню рекламних та PR-матеріалів, поділився досвідом просування Gree на світовому ринку.

«На сьогодні частка ТМ Gree на ринку Китаю в області кондиціонування становить 50%, що говорить про безумовне лідерство цього бренда» - сказав містер Xie Dong Bo.

Не менш амбітні цілі ставлять керівники Gree Electric Appliance Inc., як для українського, так і для світового ринків.

Наступні два дні гості провели в теплій і дружній атмосфері КиївКлимату - разом з нашими співробітниками з інтересом оглянули представлену на території нашої столиці рекламу ТМ Gree - брендмауери, зовнішню рекламу... Під час зустрічі обговорили канали просування ТМ Gree на українському ринку і регіональну специфіку нашого кліматичного ринку.

Також Містер Xie Dong Bo передав побажання і рекомендації Президента компанії пані Дун Мінчжу в питаннях продажу, використанні конкурентних переваг, застосування неординарних і нестандартних маркетингових інструментів для ще більш успішного і активного просування Gree на ринку України.

Для містера Xie Dong Bo це був перший приїзд до Києва і, звичайно ж, після насиченого робочого дня ми з задоволенням показали наше місто - відвідали музеї та відомі історичні пам'ятки.

Дружнє спілкування, продуктивне обговорення робочих питань, а також прогулянка по Києву залишили незабутні враження у гостей.