• Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

Нові кондиціонери GREE U-Crown

10 Января 2016г.

Нові кондиціонери Gree U-Crown

 

  Україні стартують продажі останньої розробки компанії Gree в області кондиціонування повітря побутових приміщень - «розумного» інверторного кондиціонера U-Crown.

В кондиціонері Gree U-Crown використовується одна з новітніх розробок - двоступінчастий інверторний компресор Завдяки інверторної технології та особливій конструкції теплообмінника внутрішнього блоку модель виробляє дуже мало шуму, в тихому режимі його рівень становить від 18 дБ, що практично непомітно для людського слуху.

В новому кондиціонері  передбачена і система захисту від стрибків напруги – кондиціонер розрахований на перепади від 150 до 260В.

В U-Crown Inverter використовуються багатошвидкісний вентилятор і рухомі жалюзі з можливістю розподілу повітря в секторі 180 градусів по горизонталі і 130 градусів по вертикалі.

Модель U-Crown Inverter може охолоджувати, обігрівати і осушувати повітря, підтримує декілька режимів: турбо-режим, нічний, автоматичний, економічний. До цікавинки нових коондиционеров можна віднести Wi-Fi управління.

Нові кондиціонери відрізняються сучасним зовнішнім виглядом і здатні задовольнити дизайнерів, які створюють стильний, сучасний інтер'єр. Обробка корпусу U-Crown принципово нова і ефектна — з фактурної сріблястою поверхнею.